GTA 6 na jakie konsole?

GTA 6 na jakie konsole?

2023-12-06 0 przez Gierkowa redakcja

Grand Theft Auto VI, jedna z najbardziej oczekiwanych gier, budzi wiele pytań dotyczących dostępności na różnych platformach. Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez Rockstar Games, początkowo GTA 6 będzie dostępne wyłącznie na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S, zaś użytkowników PC, zapraszamy do osobnego artykułu, aby dać im chodź odrobione nadziei… Sprawdźmy, co wiadomo na temat tej ekscytującej produkcji i planów dotyczących innych platform.

Najpierw na konsole: PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Według oficjalnych ogłoszeń od Rockstar Games, premiera GTA 6 jest planowana na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. To oznacza, że fani tych platform będą mieli pierwszeństwo w eksploracji nowego świata przestępstwa stworzonego przez twórców Grand Theft Auto.

Brak informacji o wersji PC: Czy PC gracze muszą czekać dłużej?

Warto zauważyć, że w chwili obecnej nie pojawiło się żadne oficjalne potwierdzenie co do wersji PC GTA 6. Rockstar Games utrzymuje milczenie na temat ewentualnego wydania na komputery osobiste. To pozostawia pytanie, czy gracze na PC będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na swoją kolej.

Czy pojawi się GTA 6 na PC w przyszłości?

Mimo braku informacji na temat wersji PC, historia poprzednich tytułów z serii sugeruje, że wersja na komputery osobiste może pojawić się w późniejszym terminie. Jednakże, na chwilę obecną, fani PC gamingu pozostają w niepewności co do możliwości zagrania w najnowszą odsłonę Grand Theft Auto.

Podsumowanie

Podsumowując, GTA 6 zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Fani tych platform mogą się cieszyć pierwszym dostępem do nowego świata Rockstar Games. Jednakże, dla graczy na PC, pytanie o dostępność gry pozostaje otwarte, a odpowiedzi mogą wymagać cierpliwości.

Udostępnij: