Czy PC może grać z PS5 w EA FC 24?

Czy PC może grać z PS5 w EA FC 24?

2024-07-04 0 przez Gierkowa redakcja

EA FC 24 to nie tylko emocjonująca gra sportowa, ale również platforma integrująca różne urządzenia i systemy. W tym artykule zastanowimy się, czy gracze korzystający z PC mogą grać z posiadaczami konsoli PS5 w tej popularnej grze od EA Sports.

Czy można grać między PC a PS5 w EA FC 24?

Obecnie EA Sports oficjalnie obsługuje rozgrywki między platformami (cross-play) między PC a PS5 w EA FC 24. Gra sklasyfikuje cię według generacji platformy, co pozwala ci grać z innymi o takiej samej generacji platformy: konsole nowej generacji (PlayStation 5 i Xbox Series X|S), PC lub konsole starej generacji (PlayStation 4 i Xbox One)

Jakie są możliwości?

  • Gra na jednej platformie: Gracze mogą grać z innymi graczami korzystającymi z tej samej platformy (PC vs PC lub PS5 vs PS5).
  • Możliwe przyszłe aktualizacje: W przyszłości deweloperzy mogą rozważyć rozbudowanie funkcji cross-play, co pozwoliłoby na jeszcze lepsze doznania z gry na różnych platformach.

Jak śledzić aktualizacje?

Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi funkcji cross-play w EA FC 24, warto regularnie sprawdzać oficjalne kanały EA Sports oraz strony internetowe poświęcone grze.

Podsumowanie

Gracze mogą liczyć na rozwój funkcji crossplay w przyszłości. Monitorowanie nowości od EA Sports pozwoli na szybsze zapoznanie się z ewentualnymi aktualizacjami i nowymi funkcjami.

Udostępnij: